Pradžia

Uteniškė nebesuskaičiuoja „Teleloto“ laimėtų prizų

Uteniškė nebesuskaičiuoja „Teleloto“ laimėtų prizų

Devyni kartai „Teleloto“ studijoje, du laimėti automobiliai ir nesuskaičiuojama daugybė daiktinių bei piniginių prizų. Dalyvavimas loterijoje ir laimėjimai – mėgstamiausias Aušros iš Utenos laisvalaikio užsiėmimas.

Per daugiau nei 20 metų „Teleloto“ studijoje susiformavo daugybė tradicijų, kurių nemato televizijos žiūrovai. Viena iš jų – prieš pradedant laidos filmavimą paklausti studijos svečių, kelintą kartą jie svečiuojasi studijoje.

Laidos režisieriui uždavus šį klausimą, Aušra ištarė šurmulį tarp dalyvių ir filmavimo komandos sukėlusį atsakymą. Tai buvo devintasis kartas, kai ji lankėsi „Teleloto“ studijoje. Negana to, sėkmė uteniškės neapleido visos laidos metu. Moteris sudalyvavo studijos žaidime, o laidos pabaigoje tapo viena iš „Degančios linijos“ laimėtojų.

Sėkmės receptas – mėgavimasis žaidimu

Pirmasis ir pats įdomiausias klausimas, kurį norisi užduoti Aušrai – kokia jos sėkmės paslaptis? „Visi nuolat kartoja tą patį, bet tikrai – svarbiausia yra žaisti. Kiekvieną sekmadienį leidžiame kartu su vyru žaisdami „Teleloto“. Kantrumas, nuoseklumas ir mėgavimasis žaidimu – mūsų laimėjimų paslaptis“, – sakė moteris.

Pasakodama apie savo žaidimo strategiją Aušra taip pat atskleidė, kad jeigu nepavyksta laimėti norimo prizo niekada nenusivilia. „Jeigu nelaimiu, iškart sau sakau, kad laimėsiu kitą kartą. Taip visada ir įvyksta“, – šypsojosi Aušra.

Daugybę asmeninių sėkmės simbolių išbandžiusi moteris tiki ir atsitiktinės sėkmės svarba laimėjimams. „Norint laimėti, būtinai reikalinga sėkmė. Stengiuosi klausytis savęs, todėl atsiradus sėkmės nuojautai, visada nusiperku daugiau loterijos bilietų. Jeigu nelydės sėkmė – laimėjimų nepadovanos nei artimųjų gimtadienių datos, nei patinkantis bilieto numeris, net ir bilietus perkant tūstančiais. Kaip pritraukti sėkmę? Klausantis savęs“, – dalinosi žaidėja.

Laimėjimai – kasdienybės dalis

Žaidėja pasakojo ir tai, kad loterijos studijoje jaučiasi kaip sava, o laimėjimų jau seniai nebesuskaičiuoja.

„Esame laimėję du automobilius – „BMW“ ir „Škoda“, prieš kelis mėnesius laimėjome 2000 Eur, ne kartą su kitais žaidėjais dalinomės Didįjį prizą, nes užbraukėme visą biliete esančią skaičių lentelę. Negaliu pasakyti kiek daiktinių prizų esame laimėję. Jų net nesistengiame skaičiuoti, tiesiog kiekvieną kartą džiaugiamės, jog bilietas už 1 Eur gali atnešti šimtus kartų vertingesnius laimėjimus“, – pasakojo loterijos entuziastė. 

Dar viena uteniškių strategijos dalis – žaidimams, kuriuose galima laimėti papildomų prizų, įsigyti net po 100 „Teleloto“ bilietų. Tada ir dar įdomiau žaisti, ir galima laimėti ne vieną prizą.

„Paskutinį kartą laimėjau 4 daiktinius prizus. Laimėjimus registravusi loterijos darbuotoja net pasitikslino, ar tikrai viena laimėjau visus prizus. Turbūt, taip nedažnai būna“, – juokėsi Aušra.

Moteris taip pat atskleidė, jog kai gaus dešimtąjį pakvietimą į „Teleloto“ studiją – žaidime dalyvaus jos vyras. Sutuoktiniai keičiasi vietomis, norėdami, kad abu sudalyvautų mėgstamame žaidime.

Utena jau turi puikią laimėtojų porą, o „Teleloto“ ir toliau žaisim, kol laimės visa Lietuva.