Pradžia

„Teleloto“ 7300 Eur laimėtojų pavyzdys – kodėl būtina tikrinti loterijos bilietus?

„Teleloto“ 7300 Eur laimėtojų pavyzdys – kodėl būtina tikrinti loterijos bilietus?

Loterija „Teleloto“ jau beveik 2 mėnesius žaidėjus džiugina atsinaujinusiu formatu. Laidos vedėjai žaidžia studijos žaidimus ir visi jų laimėjimai atitenka žaidėjams namuose. Vienu iš tokių prizų, 7300 eurų suma, laimėta „Laimėjimų korio“ žaidime, džiaugiasi Aušros iš Kauno šeima.

Vos pradėjus pokalbį, moteris juokėsi, jog jų laimėjimo istorija – nuotaikinga. „Laimingą bilietą pirkome su vyru, jis buvo skirtas mano tėčiui. Kiekvieną savaitę važiuojame į Kėdainius jo aplankyti ir pirkinių sąraše visada turime „Teleloto“ bilietą. Laidos žiūrėjimas sekmadienį vakare turint vieną bilietą – ilgametė tėčio tradicija“, – pasakojo Aušra. 

Laimėjimus taip pat galima pavadinti dar viena sekmadienio tradicija, nes Aušros tėtis „Teleloto“ laimi praktiškai kiekvieną savaitę: „Jam visada sekasi, net nekalbu apie 1 ar 2 eurų laimėjimus. Neseniai pasakojo, kad laimėjo 17 eurų, dar ankščiau – 33 eurus. Aš taip pat jau ilgai turiu nuojautą, kad jam pavyks laimėti didelį „Teleloto“ prizą.“

Aušros nuojauta išsipildė balandžio viduryje, kai žiūrėdamas „Teleloto“ žaidimą, 80-metis senjoras išgirdo savo bilieto numerį ir vėliau sužinojo, jog jam atiteks 7300 Eur laimėjimas. Tai – didžiausias to sekmadienio „Laimėjimų korio“ prizas.

„Dabar papasakosiu juokingiausią laimingojo sekmadienio nutikimą. Taigi, tėvukas žiūrėjo laidą ir išgirdo savo bilieto numerį. Kadangi bilietas pirktas Kaune, nusprendė, kad blogai išgirdo ir laimėjo kažkas kitas. Po laidos pradėjo daryti rankdarbius, kuriems dabar skiria didžiausią dalį savo laiko, ir po kelių valandų prisiminė svarbiausią faktą – jo bilietas ir buvo pirktas Kaune, o ne Kėdainiuose kaip paprastai. Prisiminęs paskambino mums, mes susiradome „Teleloto“ laidą loterijos „YouTube“ kanale ir įsitikinome – laimėjimas tikrai mūsų“, – juokėsi kaunietė.

Žaidėja sakė, kad laimėjimą greičiausiai investuos į naujo automobilio pirkimą, o apie laimėjimą sužinoję jos tėčio draugai vis juokauja: „Tau sekasi, užsakyk pas dukrą ir mums po laimingą bilietą.“

Nuo šiol „Teleloto“ laidose kartu su laimingais bilietų numeriais skelbiami ir miestai, kuriuose šie bilietai įsigyti. Laidos įrašą galima pasižiūrėti „PERLAS loterijos“ kanale „YouTube“, laimėjimai skelbiami Perlas.lt puslapyje.

Kaip rodo nuotaikingas Aušros pasakojimas – net ir pasižiūrėjus laidą vertinga pasitikrinti savo bilietą, nes galite neteisingai išgirsti bilieto numerį, susipainioti kur jį pirkote ar tiesiog biliete esančioje lentelėje nesuspėti užbraukti visų iškritusių kamuoliukų numerių.