Pradžia

Šventėms ruoškitės su LAIMĖJIMŲ KALENDORIUMI ir 50 000 Eur

Šventėms ruoškitės su LAIMĖJIMŲ KALENDORIUMI ir 50 000 Eur

Panašu, kad šiemet laukia netradicinės žiemos šventės, todėl, daug laiko leidžiant namuose ir mažiau nei įprastai bendraujant su aplinkiniais, svarbu neprarasti šventinės nuotaikos, mėgautis įprastomis tradicijomis. Viena iš jų – šventinio momentinės loterijos bilieto LAIMĖJIMŲ KALENDORIUS, kuris gali šventes papuošti 50 000 Eur laimėjimu, įsigijimas.

Geriausia dovana – 50 000 Eur prizas

Parduotuvių lentynos jau nukrautos advento kalendoriais, kurie nuo gruodžio pirmosios ir mažiems, ir dideliems padės nuotaikingai skaičiuoti dienas iki Kalėdų. Parduotuvėse taip pat galima rasti ir dar vieną 24 langeliais pažymėtą kalendorių. Tai – LAIMĖJIMŲ KALENDORIUS.

Simboliškai dienas iki Kalėdų skaičiuojančiuose 24 loterijos bilieto langeliuose laukia laimingi simboliai, nuo Kalėdų senelio, rogučių iki elnių ir kalėdinių varpelių. Žaidėjui, kuris nutrynęs bilietą išvys net 11 zylučių, atiteks didžiausias LAIMĖJIMŲ KALENDORIAUS laimėjimas.

Su šiuo šventėms skirtu, riboto leidimo momentinės loterijos bilietu, galima laimėti net 50 000 Eur.

Pernai didysis LAIMĖJIMŲ KALENDORIAUS prizas prieš pat Kalėdas atiteko Vilmai iš Šiaulių apskrities. Atsiimdama laimėjimą žaidėja juokėsi, kad geresnių švenčių net negalėtų sugalvoti: „Geresnio prizo, kurį mūsų šeima galėjo gauti Kalėdoms – neįsivaizduoju“, – sakė momentinės loterijos laimėtoja. 

Geros emocijos artimiesiems ir sau

LAIMĖJIMŲ KALENDORIUS – puiki šventinė dovana sau patiems, draugams ir artimiesiems. Tik pagalvokite, kokie nepamirštami būtų Kalėdos ir Naujieji metai, jeigu po eglute rastas loterijos bilietas padovanotų net 50 000 Eur laimėjimą.

Žaidėjams taip pat patiks ir tai, jog kaip ir pernai, galima įsigyti dviejų skirtingų dizainų LAIMĖJIMŲ KALENDORIAUS bilietus. Pirmasis – raudonas, papuoštas šventiniais elementais, primenančiais dovanų pakavimo popieriaus motyvus. Trindami šį bilietą tikrai jausitės kaip išpakuodami šventinę dovaną.

Antrasis bilietas tviska prabanga – auksinės ir juodos spalvos deriniu. Įsigiję šį bilietą, mintimis persikelsite į ilgai lauktą, prabangų šventinį vakarėlį, kurio centre esate jūs ir jūsų laukiantys laimėjimai.

Dar viena puiki naujiena yra specialus konkursas LAIMĖJIMŲ KALENDORIAUS žaidėjams, kuris lapkričio 30–gruodžio 4 dienomis vyks PERLAS LOTERIJOS „Facebook“ profilyje (aplankykite profilį čia >). Jeigu dalyvausite konkurse, kurios sąlygas rasite „Facebook“ įraše, skelbiančiame konkursą, galite kasdien laimėti 50 Eur vertės „Maximos“ dovanų kortelę.

„Sunku pasakyti, kaip švęsime Kalėdas ir Naujuosius metus, todėl labai norėčiau palinkėti žaidėjams, jog kiekvienas įsigytas LAIMĖJIMŲ KALENDORIAUS bilietas juos nukeltų į šiltus šventinius prisiminimus. Nesvarbu, ar tai bus susitikimai su artimaisiais ir kartu patiriamos gražiausios emocijos, ar džiaugsmas gavus išsvajotą dovaną. Mėgaukitės ir žaiskite, nes vienas iš jūsų po eglute gali rasti bilietą su 50 000 Eur laimėjimu“, – linkėjo Laura Skrebytė, UAB „Perlas Network“ momentinių loterijų produkto vadovė.