Pradžia

Pagrindinis „Teleloto“ vasaros prizas – Dešimtmečio atlyginimas jau turi savininką!

Pagrindinis „Teleloto“ vasaros prizas – Dešimtmečio atlyginimas jau turi savininką!

Prizu džiaugiasi Vaidotas iš Utenos ir jo šeima. Dar prieš laimėjimą santūrus buvęs Vaidotas, santūrumą išlaikė ir laimėjęs – nors veidas ir švytėjo laime, sunkiai sekėsi tvardyti emocijas, laimėtojas – nedaugžodžiavo. Iš džiaugsmo šokinėjo ir Vaidotą į studiją atlydėję žmona su sūnumi.

Vaidotas pasakojo, kad „Teleloto“ žaidžia ne kiekvieną savaitę, tačiau prisiminęs – visada nusiperka bilietų. Žaidėjas laimingą bilietą, atnešusį tapimą antruoju pretendentu iš dvylikos į Dešimtmečio atlyginimą – 120 000 eurų, įsigijo „Perlo“ terminale, o pirmadienį laimingą bilietą net du kartus tikrino internetu.

„Tik antrąjį kartą patikrinęs bilietą patikėjau, kad man nusišypsojo tokia sėkmė. Dėl to, visą laiką sau sakiau, kad per anksti džiaugtis laimėjimu ar galvoti apie jo išleidimą, nereikėtų. Taip galvojau iki pat paskutinės minutės, kol rankose laikiau voką su laimėjimu“, - pasakojo Vaidotas.

Uteniškių namuose – vis dar netyla džiaugsmas ir sveikinimai. Džiaugiasi ne tik laimėtojo šeima, tačiau ir jų draugai, artimieji, kurie apie laimėjimą sužinojo pažiūrėję „Teleloto“ laidą, o vėliau – vieni iš kitų. 

Laimėta suma jau pasiekė Vaidotą, tačiau žaidėjas sakė, kad laimėjimą leis neskubant.

„Galbūt įsigysime naują automobilį, kartu su žmona ir sūnumis išvažiuosime į šeimos atostogas. Visgi, pirmasis pirkinys greičiausiai bus saksofonas. Jaunėlis sūnus neseniai pradėjo groti saksofonu ir sužinojęs apie laimėjimą apsidžiaugė, kad pagaliau galėsime jam nupirkti saksofoną“, - juokėsi Vaidotas.

Dar kartą sveikiname Vaidotą ir jo šeimą, o jus kviečiame pasimėgauti geromis emocijomis ir pažiūrėti šventinį praėjusio sekmadienio vaizdo įrašą, kuriame galėsite susipažinti su pretendentais į Dešimtmečio atlyginimą ir patys išvysti kokia laime švytėjo Vaidoto veidas, supratus, jog laimėjimas – jo rankose.