Pradžia

„Olifėjos“ 25 metų rezultatas – 62 mln. eurų paramos sportui ir 403 mln. eurų žmonių laimėjimų

„Olifėjos“ 25 metų rezultatas – 62 mln. eurų paramos sportui ir 403 mln. eurų žmonių laimėjimų

Gruodį didžiausia Lietuvos loterijų bendrovė „Olifėja“ pradeda švęsti savo 25 metų veiklos sukaktį. Savo veiklos rezultatus ir loterijų raidą šalyje bendrovė visuomenei pristatys naujoje svetainėje ir specialiose naujienų portalų rubrikose. Taip pat – ypač dosniai dalins prizus kalėdiniuose loterijų tiražuose.

Organizuodama loterijas, „Olifėja“ 8 proc. kiekvieno bilieto vertės skiria tiesiogiai sporto rėmimui. Per 25 metus tai sudarė 60 mln. eurų. Loterijų dalyvių laimėjimams per tą laiką teko 403 mln. eurų, o Lietuvos keliais riedančių loterijose laimėtų automobilių skaičius pasiekė jau beveik 5000.

Gruodį startuos naujienų portalo Delfi.lt projektas „25 loterijų metai“, kuris apžvelgs Lietuvos loterijų istoriją ir didžiausias loterijų dalyvių pergales.

Sausį, rengiantis 2018 metų žiemos olimpinėms žaidynėms Pietų Korėjos Pjongčange, naujienų portalas 15min.lt projekte „25 pergalių metai“ apžvelgs didžiausias Lietuvos sportininkų pergales ir loterijų dalyvių indėlį į jas.

Svarbi „Olifėjos“ šventės dalis – ypač gausūs loterijų prizai jų dalyviams. Visą gruodį „Teleloto“ dalyviai dalinsis 5000 šventinių prizų, varžysis dėl buto Vilniaus centre ir 30 proginių visureigių. „Vikinglotto“ ir „Eurojackpot“ Aukso puoduose lauks milijoninės sumos.

„Geriausia šventės dalis – dalintis ja su aplinkiniais. Be loterijų dalyvių nebūtų nei „Olifėjos“, nei taip reikalingos paramos sportui. Todėl šventiniam mėnesiui paruošėme ypač daug prizų. Artimiausiais mėnesiais sieksime žmonėms kuo įdomiau papasakoti Lietuvos loterijų ir sporto rėmimų istoriją, nes kiekvienas mūsų žaidimų dalyvis – svarbi jų dalis“, – sakė Antanas Muraška, „Olifėjos“ generalinis direktorius.

Startuojančioje „Olifėjos“ svetainėje – bendrovės ir loterijų rinkos istorija, sporto rėmimų pristatymas. Didžioji svetainės naujiena yra pirmą kartą pristatytas loterijų laimėjimų žemėlapis. Jis leidžia pažvelgti, kuriose Lietuvos miestuose loterijose per 25 metus laimėta daugiausiai ir kurie miestai pirmavo skirtingais metais. Į žemėlapį įtraukti praktiškai visi šalies miestai, kur veikia „Perlo“ terminalai.

„Loterijų žaidimo dalis yra tai, kad sėkmę sunku prognozuoti – kažkas laimi dabar, o kažkam gali pasisekti vėliau. Žiūrint skirtingų metų rezultatus, laimėjimų paskirstymas pagal miestus keičiasi ir svyruoja. Jei per pastaruosius 25 „Olifėjos“ darbo metus daugiau laimėjimų buvo vienuose miestuose, tikėtina, kad per kitus 25 metus sėkmė dažniau šypsosis kitų miestų gyventojams. Žinoma, laimėjimų dažnumas priklauso ir nuo dalyvavimo loterijose. Daugiau laimima ten, kur dažniau žaidžiama“, - žemėlapio atskleistus rezultatus komentavo Donatas Kazlauskas, „Olifėjos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas.