Pradžia

Naujas žaidimo būdas „Eurojackpot“ žaidėjams – sindikatas

Naujas žaidimo būdas „Eurojackpot“ žaidėjams – sindikatas

Loterijos žaidėjai visame pasaulyje, norėdami įsigyti daugiau loterijos bilietų ir tikėdamiesi taip laimėti didžiuosius piniginius prizus, dažnai jungiasi į žaidėjų grupes – renkasi žaidimą sindikato būdu. Sėkmės istorijų, pasakojančių apie dešimtis milijonų, kuriuos laimi žaidėjų sindikatai, yra daugybė.   

Štai mažiau nei prieš metus, 2019 m. rugpjūčio mėnesį, „Eurojackpot“ žaidėjų sindikatas iš Suomijos pasidalino didžiausią „Eurojackpot“ laimėjimą šalies istorijoje – 92 milijonus eurų. 50-imt žaidėjų laimėjo pagrindinį loterijos prizą – 90 milijonų ir dar 2 milijonus eurų už kitas atspėtas laimingas kombinacijas. Globaliame loterijos kalendoriuje 2019-ųjų pradžia taip pat buvo pažymėta didžiule pergale. Sausio 1-ąją Jungtinėse Amerikos valstijose iš 23 bendradarbių sudarytas sindikatas loterijoje „Mega milijonai“ laimėjo įspūdingą – 437 milijonų dolerių aukso puodą! 

Lietuvos žaidėjai, jau įpratę ir pamėgę „Vikinglotto“ sindikatą, nuo šiol gali išbandyti ir didžiausius prizus Europoje turinčios „Eurojackpot“ loterijos sindikato žaidimą.

Kas yra sindikatas? 

Žaidimas sindikato būdu skirtas žaisti tiems, kurie nori padidinti savo šansus laimėti loterijoje į tiražą pirkdami didesnį bilietų skaičių, tačiau nenorėdami mokėti įprastos bilietų kainos.

Žaidimas sindikato būdu apjungia internetu bilietus perkančius žmones, kurie žaidžia vienoje grupėje tame pačiame tiraže su tokiais pačiais skaičių deriniais, o laimėjimo atveju pasidalins laimėtą prizą į lygias dalis. Tarpusavyje lygiomis dalimis pasidalinę perkamų bilietų kainą, žaidėjai atitinkamai dalinasi ir su tais bilietais laimėtus prizus.

Kas gali tapti sindikato nariais?

Sindikato nariu gali tapti kiekvienas žaidėjas, turintis paskyrą svetainėje Perlas.lt. Įsigydami bilietų, žaidėjai, norintys išbandyti šį žaidimo būdą, gali pasirinkti sindikatą, prie kurio nori jungtis. „Eurojackpot“ sindikatinio žaidimo grupę gali sudaryti iki 10 žmonių.

Kodėl verta išbandyti šį žaidimo būdą?

Šis žaidimo būdas leidžia įsigyti daugiau bilietų už mažesnę kainą. 20 „Eurojackpot“ bilietų kaina sindikato žaidėjams yra 4 Eur, 50 bilietų – 10 Eur. Kiekvienas bilietas šiuo atveju yra 0,2 Eur vertės. Nors su tokiu bilietu, kurio vertė yra 10 kartų mažesnė nei įprasto „Eurojackpot“ loterijos bilieto kaina,  laimėjimas taip pat bus 10  kartų mažesnis nei įprasto bilieto laimėjimas, tačiau šios loterijos pagrindiniai prizai yra tokie dideli, kad net ir pasidalinus juos su kitais sindikato nariais, laimėjimo suma bus įspūdinga. Pavyzdžiui, pagrindinis loterijos prizas yra 90 mln. eurų, jo laimėjimo atveju, kiekvienas sindikato narys laimės po 9 mln. eurų!

Sindikato populiarumas tarp loterijos žaidėjų auga kiekvienais metais – vienus motyvuoja didesnis šansas laimėti, kiti mėgaujasi žaidimu su grupe draugų ar kolegų. Gal būtent šis žaidimo būdas Lietuvai padovanos dar vieną milijoninį loterijos laimėjimą?

Išbandykite „Eurojackpot“ sindikatą spausdami čia >.