Pradžia

Motinos dienos proga dvi seserys pasidovanojo „Jėgos“ 108 391 Eur laimėjimą

Motinos dienos proga dvi seserys pasidovanojo „Jėgos“ 108 391 Eur laimėjimą

Legendinės loterijos „Jėga“ žaidėjai gegužę sutiko pirmuoju šiais metais Didžiojo prizo laimėjimu. 108 391 Eur laimėjimas atiteko Laimai iš Vilkijos.

Pasakodama apie laimėjimą ir su juo užklupusias emocijas, žaidėja pažėrė daugybę emocijų – vis dar negali patikėti, jog laimingas bilietas atsidūrė būtent jos rankose: „Labai smagu ir malonu, bet vis dar sunku patikėti aplankiusia sėkme. Nuo laimėjimo praėjo jau daugiau nei savaitė, bet net ir dabar, pasakojant, širdis ima greičiau plakti. Laimėjus apima didžiulė euforija.“

Moteris juokėsi, kad kartu su seserimi, su kuria ir pirko laimingąjį bilietą, laukė, kol Vilkijoje atsiras didelis loterijos laimėtojas. „Girdime apie laimėjimus didžiuosiuose miestuose, pažįstame keletą žmonių, kurie loterijoje yra laimėję piniginių prizų, automobilių, tačiau didelio prizo laimėjimo Vilkijoje dar nebuvo. Su artimaisiais vis pakalbame, kad kam nors būtinai pasiseks ir mūsų miestelyje, bet niekada negalvojome, kad tai būsime mes. Šiuo metu „Jėgos“ laimėjimas – didžiausia miestelio naujiena“.

Laimėjimą atnešusį loterijos bilietą žaidėja įsigijo kartu su seserimi prieš pat Motinos dieną. Moterys turi tradiciją švenčių proga įsigyti įvairiausių loterijų bilietų. Tai – ir „Teleloto“, „Kenoloto“, momentinės loterijos ir, žinoma „Jėgos“ bilietai – kiekvieną kartą renkasi skirtingus. Šį kartą jos įsigijo du „Jėgos“ bilietus. Vienas iš jų laimėjimo neatnešė, o kitas padovanojo 108 391 Eur vertės Didįjį prizą.

„Bilietus tikrinome internetu. Ekrane pamačius laimėjimo sumą, kojos ėmė drebėti. Nepatikėjau net ir kelis kartus patikrinus bilietą. Tik paskambinusi užregistruoti laimėjimą pradėjau suprasti, jog tikrai pasisekė laimėti tokią didelę pinigų sumą“, – sakė žaidėja.

Kadangi Laima bilietą pirko kartu su sese, laimėjimą taip pat dalins pusiau. Abi moterys didžiąją dalį laimėtų pinigų atiduos vaikams ir anūkams, kitus investuos į būsto remontą.

Laima taip pat šypsojosi, kad laimėjimai įkvepia ir toliau bandyti savo sėkmę, todėl pokalbio dieną jau turėjo įsigijusi keletą loterijos bilietų, tačiau didelių laimėjimų linkėjo kitiems žaidėjams.

„Laimėti tikrai labai smagu, todėl ir toliau bandysime sėkmę loterijoje, bet tokių didelių laimėjimų kaip šis, norėčiau palinkėti kitiems žaidėjams. Mes jau laimėjome didelę sumą, su visa šeima labai ja džiaugiamės. Dabar norėtųsi, kad tokia pat sėkmė aplankytų ir kitus žmones, kuriems laimėjimas būtų toks pats smagus ir vertingas, kaip ir mums“, – palinkėjo „Jėgos“ Didžiojo prizo laimėtoja.