Pradžia

Mėgstantiems skaičius – nauja momentinė loterija „Valio!“ su 75 000 Eur prizu

Mėgstantiems skaičius – nauja momentinė loterija „Valio!“ su 75 000 Eur prizu

Momentinės loterijos gerbėjams – dar viena naujiena. Kartu tai – ir dar vienas netradicinis bilietas. „Valio!“ – momentinė loterija, mėgstantiems didesnį įsitraukimą, kurioje galima laimėti 75 000 Eur.

Jau nuo šios savaitės momentinių loterijų mėgėjai sėkmę galės išbandyti dar viename žaidime. Tai loterija, kuri pakvies trumpam sustoti, susikaupti ir bilietą nutrinti tam skiriant daugiau dėmesio.

„Valio!“ žaidėjai turės nutrinti 4 lenteles su skirtingais pagrindiniais prizais, pradėdami nuo „Pradžia“ pažymėto simbolio, ir atitinkamai trindami 25 skaičių lentelėje esančius langelius, kol pasieks simbolį „Pabaiga“. „Valio!“ laimėjimus iki net 75 000 Eur atneš nutrinta eilutė, stulpelis, kampai ar įstrižainė.

„Naujoji momentinė loterija skirta žaidėjams, mėgstantiems ilgesnį ir labiau intriguojantį žaidimą. Norint išsiaiškinti, kokius laimėjimus atneš „Valio!“, bilietui trinti reikės skirti nuo 5 iki 10 minučių. Taip pat svarbu ir sekti žaidimo eigą – kaskart nutrinti skaičiumi pažymėtą ir sekti, kurį langelį nutrinti toliau. „Valio!“ reikalaus didesnio įsitraukimo, tačiau žaidėjams tikrai suteiks daug malonumo“, – naująjį žaidimą pristatė Laura Skrebytė, UAB „Perlas Network“ momentinių loterijų produkto vadovė.

„Valio!“ žaidėjai, kurie norės apie laimėjimą sužinoti greičiau, galės tiesiog įprastai nutrinti visą bilietą ir jį pasitikrinti „Perlo“ terminaluose ar parsisiuntę „Perlo“ programėlę.

UAB „Perlas Network“ atstovė dalinosi, kad momentinės loterijos pavadinimas taip pat pasirinktas neatsitiktinai.

„Valio!“ – tai laimės šūksnis, džiaugsmas. Tai – emocija, siejama su pergalėmis, stipriais jausmais ir laimėjimais loterijoje. Norime, kad vos tik įsigiję šios momentinės loterijos bilietą, žaidėjai pajustų teigiamas emocijas ir pamatę, jog laimėjo – iškart pagalvotų valio“, – sakė L. Skrebytė.

Pagrindinis momentinės loterijos „Valio!“ prizas – net 75 000 Eur, o su vienu bilietu galima laimėti 4 prizus.