Pradžia

Lietuvės sėkmė Anglijoje: mokslai ir laimėjimas „Teleloto“

Lietuvės sėkmė Anglijoje: mokslai ir laimėjimas „Teleloto“

31 metų vilnietė iš Lietuvos į Angliją studijuoti išvyko prieš 11 metų. „Tuo metu galvojau, kad išvažuoju iš gimtinės laikinam etapui, tik studijoms, bet, štai, likau iki dabar“, – pasakojo emigrantė, gyvendama užsienyje sudalyvavusi lietuviškoje loterijoje „Teleloto“ ir internetu laimėjusi hibridinį visureigį „Toyota RAV4”.

Vilniuje gimusi ir augusi jauna moteris šiuo metu Anglijoje panirusi į mokslus. Mergina studijuoja dietologijos magistrą, jau yra publikavusi ir savo mokslinį darbą.

Ji prisipažino, kad internetu žaisti „Teleloto“ pradėjo visai neseniai, o gyvendama Lietuvoje to niekada nedarydavo. „Man paprasčiausia bilietus pirkti naudojant „Perlas“ mobiliąją programėlę, čia sužinau ir apie esamas akcijas, pasiūlymus bei prizus“, – savo įspūdžiais dalijosi lietuvė, gyvenanti Anglijoje.

Apie tai, kad laimėjo hibridinį visureigį „Toyota RAV4”, mergina sužinojo žiūrėdama „Teleloto“ žaidimo įrašą „Youtube“. „Mėgstu vakarais pažiūrėti, man įdomu stebėti kaip krenta kamuoliukai ir kurie skaičiai sutampa su esančiais mano biliete. Kai pamačiau, kad bilieto numeris sutampa, kviečiau draugą, kad ir jis pažiūrėtų, aš negalėjau patikėti“, – linksmai pasakojo ekologiško automobilio laimėtoja.

Koks bus laimėto automobilio likimas, žaidėja dar tiksliai nežino. „Tik laimėjusi, iškart pradėjau ieškoti informacijos internete, kiek kainuoja pasikeisti vairą į kitą pusę. Deja, tai mažiausiai rekomenduojama „operacija“ automobiliui“, – kalbėjo mergina.

Ji prisipažino, kad dalyvaujant „Teleloto“, jai svarbiausia – pats žaidimas. „Esu bandžiusi ir vietines loterijas, bet jos mane ne taip sudomino“, – teigė jauna moteris.