Pradžia

Laimingą bilietą kelis kartus padėjo atgal į bilietų stovą

Laimingą bilietą kelis kartus padėjo atgal į bilietų stovą

Sėkmė momentinėje loterijoje „Sėkmės 7“ (2 Eur) sukėlė neblėstančią šypseną kaunietės Eglės veide. Medicinos srityje padėjėja dirbanti moteris laimėjo 20 000 Eur. „Dar nesitiki, savijauta – labai įdomi“, – pasakojo žaidėja.

Stovėdama prekybos centre prie kasos, laimėtoja ištiesė ranką į paskutinį ten buvusį momentinės loterijos „Sėkmės 7“ (2 Eur) bilietą: „Paėmiau paskutinį loterijos bilietą, palaikiusi rankose – padėjau. Ir taip keletą kartų, kol įsigijau laimėjimą atnešusį bilietą“, – juokėsi žaidėja.

Laimėjimas Eglę labai nustebino – žaidėja retai perka loterijos bilietus, didžiausi jos laimėjimai – 20 Eur, kartais – 30 Eur. Moteris taip pat manė, jog didelių laimėjimų sėkmė loterijoje jos neaplankys. „Mano vyras – loterijos gerbėjas. Jis yra buvęs ir „Teleloto“ studijoje ir apskritai, žymiai labiau domisi loterija. Dėl to, visi labai nustebome, jog būtent man pasisekė laimėti“, – sakė Eglė.

Laimėtoja juokėsi, jog taip sunkiai patikėjo laimėjimu, jog prašė, kad sūnus patikrintų laimingą momentinės loterijos bilietą: „Prašiau sūnaus, kad patikrintų, ar viską teisingai supratau, ar tikrai laimėjau 20 000 Eur“.

Paklausus, kur išleis laimėjimą, žaidėja pasidžiaugė, jog kartu su vyru galės pakeliauti. „Visi 4 mūsų vaikai jau užaugę, apsirūpinę, todėl labai džiaugsis, jog dalį laimėjimo skirsime poilsiui kartu su vyru. Kitą dalį investuosime į mūsų visų gerovę. Dar nesugalvojome ką konkrečiai darysime, tačiau labai noriu, jog pasidžiaugtumėme visi“, – planais dalinosi Eglė.