Pradžia

Kaunietis „Vikinglotto“ laimėtus 98 000 Eur skirs artimiesiems ir labdarai

Kaunietis „Vikinglotto“ laimėtus 98 000 Eur skirs artimiesiems ir labdarai

Dideli laimėjimai ir jų laimėtojai sukuria džiaugsmo šventę. Būtent tokią šventę ankstyvą pirmadienio rytą loterijos atstovybėje sukūrė Vytautas iš Kauno. Žaidėjas atvyko atsiimti tik Lietuvai skirto 5+1 „Vikinglotto“ prizo laimėjimo – net 98 189 Eur.

Laimėjimu besidžiaugiantis žaidėjas žiūrėjo trečiadienio „Vikinglotto“ laidą ir jos metu sužinojo, jog būtent jo bilietas atnešė didžiulį piniginį prizą. „Pamatęs, jog laimingi skaičiai televizoriaus ekrane ir biliete sutampa, sutrikau. Visą naktį galvojau apie laimėjimą – suma tokia, jog negalvoti buvo tiesiog neįmanoma“, – pokalbį besišypsodamas pradėjo vyriškis.

Žaidėjas juokėsi, jog pamatęs laidą suskubo tikrinti loterijos bilietą internete. Tik dar kartą patikrinęs informaciją apie laimėtą sumą, patikėjo kaip pasisekė.   

„Pastaruoju metu viskas taip susidėliojo, jog ėmė sektis – džiaugiuosi daugeliu dalykų, ne vien laimėjimu, – džiaugėsi vyras ir pridūrė, – manau, kad loterijoje dalyvauja tik tie, kurie tiki savo sėkme. Kam dalyvauti, jeigu nesitiki laimėti didesnių sumų ar prizų.“ 

Apsaugos darbuotoju dirbantis Vytautas pasakojo, jog dalį laimėjimo skirs šeimos nariams, kitą dalį ketina paaukoti. „Turiu viską, ko man šiandien reikia, todėl planuoju dalį pinigų atiduoti sesei – jai jų reikia žymiai labiau. Kitą dalį paaukosiu. Viską apgalvosiu taip, jog laimėjimą galėčiau skirti geriems darbams“, – sakė laimėtojas.

Žaidėjas taip pat žadėjo savo aplinkoje skleisti žinią apie loterijos laimėjimus. „Loterija – smagus pomėgis. Norėčiau, jog žmonės suprastų – čia galima laimėti daug pinigų. Daug žmonių ir laimi. Laimėjus – svarbiausia viską apgalvoti ir atsakingai elgtis“, – teigė Vytautas.

Šią savaitę kartu su Vytauto laimėjimu, džiugina ir „Vikinglotto“ Aukso puodas, kuris užaugo iki 32,5 milijono eurų. Tokio dydžio sumą loterijoje galima laimėti po daugiau nei metų pertraukos. Jeigu sausio 29-ąją nei vienas žaidėjas iš devynių šalių, kuriuose vyksta loterija, nelaimės įspūdingo dydžio sumos, „Vikinglotto“ Aukso puodas gali pasiekti maksimalią sumą – net 35 milijonus eurų. „Vikinglotto“ žaidėjus Lietuvoje lanko dažni laimėjimai, gal jiems atiteks ir šios savaitės milijonai?