Pradžia

Jauna šeima iš Plungės džiaugiasi 370 000 Eur „Teleloto“ Aukso puodu

Jauna šeima iš Plungės džiaugiasi 370 000 Eur „Teleloto“ Aukso puodu

Pirmasis 2021-ųjų metų „Teleloto“ Aukso puodas iškeliavo į Plungę. Jį laimėjo fabrike dirbanti Laura, kuri kartu su vyru sekmadieniais atsipalaiduoja braukydama „Teleloto“ bilieto lentelės skaičius.

Paskutinę akimirką užbraukė visą lentelę

Jau antrus metus iš eilės „Teleloto“ žaidėjus lydi prasidedančių metų magija. 2020-aisiais pirmajame metų žaidime 240 320 Eur Aukso puodą laimėjo žaidėjas iš Biržų. O šiemet, sausio 10-ąją, plungiškei Laurai 370 266  Eur dydžio laimėjimą atnešė juodas „25“ numeriu pažymėtas „Teleloto“ kamuoliukas.

„Kai išriedėjo mėlynas kamuoliukas su numeriu „12“, vyrui, kuris sėdėjo šalia ir braukė savo bilietą, pasakiau, kad neįtikėtina – iki visos lentelės užbraukimo liko tik vienas langelis. Toliau turėjo kristi Auksinis kamuoliukas, todėl net negalvojau apie Aukso puodo laimėjimą. Šansai, jog pasiseks, buvo tikrai nedideli. O tada, kai laidos vedėją Liną išgirdau tariant: „Juodas dvidešimt penki“, šokau ant kojų ir ėmiau šaukti iš laimės“, – pasakojo laimėtoja.

Po kelių sekundžių prie Lauros prisijungė ne tik vyras, bet ir iš kito kambario atbėgusi dukrelė. Mergaitė nesuprato, kas nutiko, tačiau taip pat su jais džiaugėsi.

„Laidos pradžioje sekėsi labai gerai, o po to tikrai galvojau, kad bilietas bus nelaimingas. Vėliau apsidžiaugiau pastebėjusi užbrauktus kampus, įstrižaines ir eilutę, bet Aukso puodas tikrai išmušė iš vėžių“, – sakė Laura ir pridūrė, kad pirmą savaitę po laimėjimo, nesudėjo bluosto.

Laimėjimas – ilgalaikių planų įgyvendinimui

Moteris juokėsi, kad nors ir žiūrėjo „Teleloto“ laidą, dar keletą kartų pakartotinai peržiūrėjo ir laidos įrašą, ir bilietą tikrino internetu – vis negalėjo patikėti kaip pasisekė.

„Teleloto“ žaidžiame praktiškai kiekvieną sekmadienį. Loterija mums su vyru jau daug metų yra puiki laiko praleidimo ir atsipalaidavimo priemonė. Pirkdama laimingąjį bilietą prisiminiau apie prieš savaitę Plungėje laimėtą visureigį. Pagalvojau, kad galbūt sėkmė ir toliau neapleis mūsų miesto“, – sakė žaidėja.

Atsiimant laimėjimą jau buvo aprimusios Lauros emocijos, taip pat sudėlioti planai kaip išleisti laimėjimą.

„Suma tikrai labai didelė, todėl svarbiausia ją išleisti protingai. Pasitarę nusprendėme įsigyti nuosavą būstą, dalį pinigų atsidėsime vaikų ateičiai ir mokslams, o kai pasibaigs karantinas ir bus saugu, norėtumėme ir šiek tiek pakeliauti. Darysime viską taip, kad laimėjimas padėtų įgyvendinti ilgalaikius planus ir tikslus“, – dalinosi pirmoji 2021-ųjų m. Aukso puodo laimėtoja.

Laura taip pat atskleidė, kad laimėjimo džiaugsmu iškart ėmė dalintis su draugais ir artimaisiais, tačiau jie nepatikėjo tokia sėkme: „Visi, kuriems papasakojome, juokėsi, kad juokaujame ir meluojame. Niekas iš pirmo karto nepatikėjo, o dabar visi bando ir savo sėkmę. Tokios istorijos kaip mūsų – geriausias įkvėpimas ir įrodymas, jog milžiniški laimėjimai aplanko visiškai netikėtai“, – džiaugėsi plungiškė.