Pradžia

Elektromobilis – priemonė rūpintis gamtos apsauga

Elektromobilis – priemonė rūpintis gamtos apsauga

Rudens sezono metu „Teleloto“ tęsia pernai aktyviai pradėtą tvarumo, gamtos apsaugos ir ekologijos temą, kuri per metus tapo tik dar labiau aktuali. Loterijos žaidėjai ir vėl galės laimėti „Nissan Leaf“ elektromobilius.

Didėjant žmonių kiekiui pasaulyje ir augant visuomenės sąmoningumui, nukreiptam į gamtos apsaugą, didėja ir globalus dėmesys taršos mažinimui. Pavyzdžiui, vis daugiau miestų Europoje ima drausti transporto priemonių eismą miesto centruose, sutraukiančiuose didelius kiekius žmonių.

Panašios idėjos svarstomos ir Lietuvoje. Kaip viena iš efektyviausių priemonių, norint sumažinti aplinkos taršą, įvardijamas persėdimas prie elektromobilių vairo, kurių kiekis pastebimai auga ir Lietuvos keliuose.

Remiantis „Nissan“ duomenimis, „Nissan Leaf“ yra populiariausias 100 procentų elektra varomas 2019 m. elektromobilis Europoje. Svarbiausia tai, kad „Nissan Leaf“ visiškai neteršia aplinkos. Automobilis taip pat yra lengvai įkraunamas tiek viešose įkrovimo stotelėse, tiek namuose, o pakrautas gali nuvažiuoti iki 270 kilometrų.  

Pernai „Nissan Leaf“ atiteko dviem TELELOTO žaidėjams. Vienas išriedėjo į Šiaulius, o kitas – į Šakius.

Šiaulietis Paulius, loterijos bilietą įsigijęs internetu, pasakojo, kad jo sūnus dirba mechaniku „Nissan“ salone, todėl šeima jau kurį laiką domėjosi elektromobiliais ir labai teigiamai juos vertino. „Nissan Leaf“ laimėjimas jiems buvo ypatingai džiugus.

„Dar galvosiu, kas vairuos elektromobilį, bet pats esu labai geros nuomonės apie „Nissan Leaf“, - prizą atsiimdamas kalbėjo vyras.

TELELOTO žaidėjai galės laimėti du „Nissan Leaf“ elektromobilius, dalyvaudami rugsėjo 15 d. ir 22 d. žaidimuose. Kartu su elektromobiliais žaidėjai taip pat pasidalins 400 daiktinių prizų.

„Nissan Leaf“ nėra vieninteliai tvarumą skatinantys TELELOTO prizai. Vasaros žaidimų metu, loterijos žaidėjai išsidalino net 60 elektrinių paspirtukų.