Pradžia

Didžiausia pavasario naujiena – „Blitz loto“ didžiausia momentinių loterijų platforma internete

Didžiausia pavasario naujiena – „Blitz loto“ didžiausia momentinių loterijų platforma internete

Didesnis patogumas. Daugiau nei 50 žaidimų. Laimėjimai, kurie gali siekti net iki 600 000 eurų – visa tai ir dar daugiau laukia žaidėjų naujoje momentinių loterijų platformoje „Blitz loto“. Dabar galite laimėti laukdami... skrebučio!

„Tai – pramoga, kurią žmogus gali išbandyti kada tik nori ir kur tik nori, bet kurio įrenginio ekrane. Ir net nereikės eiti į parduotuvę“, – pasakojo Viktorija Jokantaitė, „Blitz loto“ prekės ženklo vadovė.

„Blitz loto“ platforma veikia loterijų portale Perlas.lt. Internetu pirkti ir tikrinti tiražinių loterijų bilietus – įprasta, o nauja platforma daugiau patogumo pasiūlys ir momentinių loterijų mėgėjams. Platformoje siūlomi tiek momentinių loterijų bilietai, pavyzdžiui, „Sėkmės 7“, „VEGAS“, tiek specialiai internetui sukurtos loterijos.

Papildomas momentinių loterijų internete išskirtinumas yra galimybė patogiau planuoti ir valdyti savo išlaidas pramogai. Žaidėjo paskyroje loterijų dalyviai gali ne tik matyti visas savo išlaidas bei laimėjimus, bet ir nustatyti maksimalias sumas, kiek pinigų žaidimams jie nori skirti per mėnesį ar savaitę.

Visi „Blitz loto“  žaidimai organizuojami pagal Lošimų priežiūros tarnybos tvirtinamas taisykles. Kaip ir įprastose momentinėse loterijose, visi bilietai yra sugeneruojami iš anksto, tarp jų yra taisyklių apibrėžtas bilietų su prizais skaičius.

Kviečiame išbandyti naująją platformą „Blitz loto“. Kažkas tuoj laimės!

Žaisti „Blitz loto“ galima čia.