Pradžia

Dar trys naujos momentinės loterijos ir laimėjimai iki 20 000 Eur

Dar trys naujos momentinės loterijos ir laimėjimai iki 20 000 Eur

Ilgėjant vakarams ir vis didesnei laisvalaikio daliai persikeliant į namus, loterijos gerbėjus pasitinka puiki naujiena – trys naujos momentinės loterijos – „Pinigų sūkurys“, „Aukselis“ ir „Žaibiški laimėjimai“.

Laisvalaikiui ir darbui persikeliant į namus, reikalingos naujos pramogos. Viena iš jų – momentinė loterija, garantuojanti ne tik puikias emocijas trinant įsigytus bilietus, bet ir dar daugiau džiaugsmo laimėjus.

Trys naujienos momentinės loterijos gerbėjams – „Pinigų sūkurys“, „Aukselis“ ir „Žaibiški laimėjimai“ –laukia su pagrindiniais prizais nuo 5000 Eur iki 20 000 Eur.

„Pinigų sūkurys“ – naują žaidimo būda siūlantis bilietas, kurio laimėjimai slepiasi dviejuose sūkurio galuose. Norėdami sužinoti kokį šios loterijos prizą laimėjo, žaidėjai turės nutrinti abiejuose eilutės, stulpelio ar įstrižainės galuose esantį langelį „Prizas“. Taip jų laukia ne tik dar įdomesnis žaidimas, bet ir 20 000 Eur prizas. Puikia žinia ir ta, jog su šiuo bilietu galima laimėti 8 prizus.

Dar vienas 8 piniginius prizus galintis atnešti loterijos bilietas – „Aukselis“. Aukso spalvos elementais tviskantis bilietas jį įsigijusiems žaidėjams gali atnešti 5000 Eur laimėjimą. Tai – tarsi simbolinis 5000 Eur dydžio aukso grynuolis – laimimas nutrynus monetos simboliais pažymėtus langelius.

„5000 Eur didysis prizas – labai vertingas kasdienėse situacijose. Kiek būna nutikimų, kai trūksta kelių šimtų ar tūkstančių eurų, norint įsigyti naują automobilį, pabaigti remontą namuose, ar pakeisti netikėtai sugedusį daiktą. Dėl to šią loteriją ir pavadinome „Aukseliu“. Jos laimėjimai padės greitai išspręsti situacijas, kurioms reikalingos greitos finansinės investicijos. O kur dar džiaugsmas nutrynus bilietą ir pamačius laimėjimą – simbolinį aukso gabaliuką“, –  apie naujieną pasakojo Laura Skrebytė, UAB „Perlas Network“ momentinių loterijų produkto vadovė.

Dar viena nauja stichija, pasitinkanti momentinės loterijos gerbėjus – „Žaibiški laimėjimai“. Spalvotas, energingas ir greitus kaip žaibas laimėjimus nešantis bilietas, žaidėjams siūlo 3 žaidimus ir 11 prizų bei 3 „Bonus“ simbolius.

„Žaidėjų mėgstamas momentinės loterijos privalumas – laimėjimų greitis. Tai ir simbolizuoja loterija „Žaibiški laimėjimai“, kurioje galima laimėti net 20 000 Eur. Ryški loterija su netradiciniais žaidimas taip pat pradės praskaidrinti žaidėjų nuotaikas. Žaibai kelia asociacijas su šiltuoju metų laiku, būtent tamsiomis ir pilkomis rudens dienomis ypač reikia prisiminti saulę ir šilumą. Tikimės, kad „Žaibiški laimėjimai“ sukurs dvigubą šilumą – prisimenant šiltesnes dienas ir mėgaujantis loterijos laimėjimais“, –  šypsojosi L. Skrebytė.

Momentinių loterijų „Pinigų sūkurys“, „Aukselis“ ir „Žaibiški laimėjimai“ bilietų jau galite rasti visose bilietų prekybos vietose. Leiskitės į laimėjimų nuotykius!