Pradžia

Dainuose aidi 100 000 Eur vertės TELELOTO laimėjimų daina

Dainuose aidi 100 000 Eur vertės TELELOTO laimėjimų daina

Visą gruodžio mėnesį TELELOTO dalino šventinius prizus – nuo automobilių iki namų apyvokos daiktų ir piniginių laimėjimų. O didžiausias laimėjimas – 100 000 Eur suma, skirta didžiausių svajonių išsipildymui, atiteko paskutinei pretendente į šį laimėjimą tapusiai žaidėjai – Gintarei iš Dainų, Šiaulių rajone.

Pretendente laimėti tapo paskutinė

Su Gintare kalbėjomės praėjus kelioms savaitėms nuo laimėjimo, bet net ir tada moteris tebebuvo apimta didelio džiaugsmo. „Laimėjimas buvo labai netikėtas, todėl tik dabar pradėjau stipriau tikėti, jog tikrai laimėjau“, – pasakojo moteris. 

Gintarė tapo paskutine pretendente iš penkių, laimėti 100 000 Eur sumą, todėl paskutinė rinkosi ir laimingą skrynią su šventiniu prizu. Tiksliau, keturi prieš tai žaidę dalyviai pasirinko savo skrynias, o Gintarei automatiškai atiteko paskutinė nepasirinkta skrynia.

„Kadangi paskutinė tapau pretendente, neturėjau daug laiko jaudintis. Taip pat žinojau, kad man atiteks paskutinė skrynia – ta, kurios nepasirinks kiti žaidėjai, todėl net džiaugiausi. Mažiau atsakomybės liko ant mano pačios pečių. Buvau nusiteikusi džiaugtis bet kokiu prizu, kurį laimėsiu“, – sakė laimėtoja.

Laimingas bilietas – švenčių dovana

Žaidėjos džiaugsmą dar labiau didina ir tai, kad pakvietimą į TELELOTO švenčių finalą atnešęs bilietas – šventinė artimųjų dovana.

TELELOTO itin mėgstantys Gintarės artimieji dažnai visiems dovanoja loterijos bilietų. Pergalė ir laimėjimas – vienas didžiausių ir šilčiausių palinkėjimų, kokį galima padovanoti vieni kitiems. Juos taip pat paskatino galimybė laimėti „Toyota“ markės automobilius ir net 100 000 Eur sumą.

„Bilietas mano rankose atsidūrė visiškai spontaniškai. Jį gavau dovanų per Kalėdas. Žinojau, kad „Teleloto“ galima laimėti 100 000 Eur, tačiau tikrai nežinau ar pati būčiau jį įsigijusi ir turėjusi galimybę laimėti. Viskas susidėliojo tiesiog puikiai. Dabar artimieji taip pat yra devintame danguje“, – dalinosi Gintarė.

Pirmiausiai investuos į išsilavinimą

Paklausus apie tai, kaip išleis laimėjimą, jauna moteris dar negalėjo konkrečiai atsakyti, tačiau prisipažino, kad turi kelias svarbiausias sritis, kurioms jį ir išdalins. Pirmoji iš jų – išsilavinimas.

„Šiuo metu studijuoju ir manau, kad išsilavinimas labai svarbus kiekvienam jaunam žmogui, todėl dalį laimėjimo investuosiu į studijas. O pasibaigus karantinui ir pagerėjus situacijai visame pasaulyje, leisiuosi į kelionę. Aišku, įgyvendinusi šiuos planus dalį laimėjimo vis dar turėsiu. Tikrai nežinau kur išleisiu likusius pinigus. Svarbiausia, kad juos išleisčiau protingai“, – planus atskleidė ji.

Ilgai pagalvojusi, laimėtoja taip pat pasidalino, kad pirmoji šalis, kurią norėtų aplankyti, yra Prancūzija.

Pokalbio pabaigoje žaidėja šypsojosi, jog geresnių švenčių ir naujų metų pradžios – net neįsivaizdavo. „Viskas susidėliojo labai netikėtai, vis dar jaučiu ir manau, kad ilgai jausiu daugybę emocijų. Tikiuosi, jog taip puikiai ir netikėtai prasidėję metai būtent tokie ir bus – kaip kasdienis laimėjimas „Teleloto“, – juokėsi svajonių įgyvendinimui skirtą prizą laimėjusi žaidėja.