Pradžia

300 000 Eur Aukso puodo laimėtojos džiaugsmas – prizu pasidalinti su vaikais

300 000 Eur Aukso puodo laimėtojos džiaugsmas – prizu pasidalinti su vaikais

Vasario viduryje vienos Kėdainiuose gyvenančios šeimos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Vyro padovanotas „Teleloto“ bilietas klientų aptarnavimo srityje dirbančiai Ramunei atnešė loterijos Aukso puodą – 300 198 Eur.

Laimingi kamuoliukai išriedėjo vasario 16-osios žaidimo metu, tačiau su Ramune susipažinome tik po kelių savaičių. Moteris teigė, kad dirbant, laiką skirstant tarp vaikų ir anūkų – sudėtinga suplanuoti net ir tokias džiugias keliones kaip ši – skirta atsiimti laimėjimą.

„Esu penkių vaikų mama, jau – ir močiutė, todėl užtruko, kol sūnus turėjo laiko atvežti atsiimti laimėjimą. Nuo to, kai sužinojau, jog pavyko laimėti tikrai įspūdingą pinigų sumą praėjo jau šiek tiek laiko, todėl dingo pradinė nuostaba. Nuotaika labai puiki, džiaugiuosi“, – dalinosi laimėtoja.

Moteris pasakojo, kad laimingą bilietą jai padovanojo vyras – didelis „Teleloto“ entuziastas. Tačiau ir jam iki šiol nebuvo pavykę laimėti tokio didelio prizo, dažniausiai pasitaikydavo smulkūs laimėjimai. Taip, patikrinusi laimėjimą atnešusį bilietą, moteris pamanę, jog laimėjo 30 Eur.

„Niekada nebuvau net pagalvojusi apie tokio dydžio sumą. Dėl to, kai pamačiau laimėjimą, maniau, jog tai – įdomiai parašyta 30-ies eurų suma. Tik vėliau, „Teleloto“ bilietą patikrinus vaikams, patikėjau ir supratau kas nutiko“, – juokėsi Ramunė.

Būtent jiems – vaikams ir anūkams, atiteks didžioji laimėjimo dalis. Dalį sumos Ramunės šeima skirs ir buities pasigerinimui: „Viskas labai paprasta. Atsinaujinsime namus, o likusią laimėjimo dalį atiduosime vaikams.“

Kartu atsiimti laimėjimo atvykęs Ramunės sūnus, išgirdęs tokius mamos žodžius pasidžiaugė, kad tėvai galės sau leisti pasimėgauti gyvenimu.

„Tėvai galės pasidžiaugti, pasilepinti. Visi esame labai laimingi, jog jiems taip pasisekė.“ – šypsojosi laimėtojo sūnus, o Ramunė papildė – „Laimėjimai aplanko netikėtai ir tuos, kuriems lemta. Svarbiausia, jog turime galimybę prizu džiaugtis visi kartu.“